Doradca wizerunku, Osobista Stylistka, Style Coach. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i niemieckiej stolicy mody – Düsseldorfie, gdzie mieszkała i pracowała przez 5 lat. Jej biuro jest tam gdzie jej telefon i laptop – we Wrocławiu, Warszawie, Berlinie lub jakimkolwiek innym europejskim mieście.

Ekspertka w zakresie kreowania wizerunku. Organizuje szkolenia i warsztaty dla firm związane z tematyką dress codu, etykiety w biznesie i personal brandingu.

Przeprowadza metamorfozy wizerunkowe oparte na budowaniu pewności siebie i wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Analiza kolorystyczna, organizowanie szafy i personal shopping to usługi cieszące się największym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych.

Absolwentka prestiżowej Central Saint Martins w Londynie, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoje kwalifikacje z zakresu Style Coachingu zdobywała w renomowanym Style Coaching Institute™ w Londynie.

close

Miło Cię widzieć 👋

Dołącz do darmowego programu „Potrzebujesz zmian? Zacznij od szafy!”. Zostaw mi swój adres mejlowy i wspólnie zróbmy przegląd Twojej szafy!

Jeśli masz wątpliwości czy to jest dla Ciebie - napisz do mnie - chętnie je rozwieję! Pamiętaj też, że możesz się wypisać w każdym momencie.

We don’t spam! Read our [link]privacy policy[/link] for more info.