Skip to main content
0

Zakupy online

Wyjątkowe, funkcjonalne i w Twoim stylu zestawy ubrań dostarczone pod Twoje drzwi.

Zakupy online

Wyjątkowe, funkcjonalne i w Twoim stylu zestawy ubrań dostarczone pod Twoje drzwi.

zakupy online stylistka

Cel jest jasny: szafa niekoniecznie pełna, ale zawierająca ubrania, które cieszą gdy przesuwasz wieszaki wybierając odpowiednie na dziś.

Wybór jest prosty, w zasadzie masz ochotę włożyć na siebie wszystko! Szafa zawiera same ulubione ubrania. Jesteś wolna od frustracji i myśli „nie mam się w co ubrać”.

zakupy ze stylistką online

A teraz najlepsze: nie musisz nic robić! Po zakupie usługi ustalimy Twoje potrzeby, preferencje i budżet (mejlowo lub podczas spotkania online), wymienimy się inspiracjami pomysłami i zabiorę się do pracy.

Przygotuję Ci około 30 różnych elementów garderoby, z których będziesz w stanie zrobić niezliczoną ilość stylizacji zestawiając je w różny sposób.

*Co jeśli nie wszystkie wybrane przeze mnie propozycje przypadną Ci do gustu? Wybierz maksymalnie 5 elementów, które wymienię na całkiem inne.

*Co jeśli już podczas przymiarki w Twoim domu okaże się, że coś nie pasuje Twojej sylwetce, wygląda inaczej niż na zdjęciu lub po prostu Ci się nie podoba? Daj mi znać, a zaproponuję zamienniki ( do 5 sztuk).

Czy może być coś lepszego? Chyba tylko zakupy premium. Sprawdź koniecznie a już nigdy nie wybierzesz się na zakupy sam/a.

Informacje dodatkowe

950,00 Kup teraz

Dlaczego możesz mi zaufać?

1000+

przeprowadzonych analiz kolorystycznych

400+

uporządkowanych szaf

10+

lat pracy jako osobista stylistka

Nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną — odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję Twoje wątpliwości.

+48 519 552 719
paulina.lotecka@gmail.com