Skip to main content

Dla kogo jest Metamorfoza?

Myślisz o większej zmianie w swoim życiu, ale nie potrafisz jeszcze zdefiniować, czego miałaby dotyczyć? Wchodzisz w nowy etap życia i chcesz, by Twój wizerunek i styl go odzwierciedlał? Lub może od lat masz tę samą fryzurę i te same ubrania? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś „tak” – metamorfoza jest dla Ciebie!

Jak wygląda Metamorfoza?

Pakiet Całkowita Metamorfoza to ok. 8 spotkań, podczas których wspólnie określimy Twoje oczekiwania i wyznaczymy cele oraz zastanowimy się nad sposobami ich osiągnięcia. Dokonamy analizy sylwetki, analizy kolorystycznej (zdefiniujemy Twój typ – jeden z 12), zdefiniujemy Twój styl – co będzie pierwszym krokiem do przeglądu szafy oraz wspólnych zakupów. Przeprowadzimy trening pewności siebie i mowy ciała. Otrzymasz również cenne wskazówki dotyczące makijażu oraz codziennej pielęgnacji. Wizyta u fryzjera to także nieodzowny punkt programu.

Na koniec – jeśli tylko chcesz – uwiecznimy Twoją metamorfozę, organizując profesjonalną sesję zdjęciową.

Co zyskujesz?

  • pewność siebie – ubrania dopasowane do sylwetki, stylu i stylu życia, a co za tym idzie szafa, z której zestawy możesz wyciągać z zamkniętymi oczami mają ogromny wpływ na poczucie pewności siebie i własnej wartości
  • świadomość atutów swojej sylwetki – dzięki umiejętności podkreślania atutów i maskowania ewentualnych mankamentów sylwetki zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie,
  • czas dla siebie, który procentuje – w codziennych obowiązkach i dbaniu o innych często zapominamy o sobie; te kilka godzin spędzonych ze mną, pozwoli Ci odkryć siebie na nowo, zrelaksować się oraz wpłynie na Ciebie i Twój wizerunek w przyszłości.

Zainteresowana? Masz pytania? Zapraszam do kontaktu!