Jak wygląda konsultacja stylistyczna?

Konsultacja stylistyczna to 3-godzinne spotkanie, podczas którego m.in. precyzyjnie przeanalizujemy Twoją sylwetkę. Dowiesz się dokładnie, jak dobierać stylizacje z zachowaniem proporcji oraz jak podkreślać atuty swojej sylwetki. Zyskasz również umiejętność skutecznego maskowania mankamentów – a raczej przekształcania je w walory. Otrzymasz własny przewodnik po fasonach z przykładami ubrań odpowiednich dla Twojej figury oraz gotowych stylizacji (w formie PDF). Następnym razem, kiedy wybierzesz się na zakupy, będziesz czuć się pewniej, wiedząc dokładnie, czego potrzebujesz!

Konsultacja stylistyczna – co jeszcze zrobimy?

Określimy Twój typ kolorystyczny (jeden z 12), dzięki czemu będziesz pewniej i chętniej sięgać po kolory. Otrzymasz ode mnie piękną paletę swoich kolorów, którą będziesz mogła mieć zawsze przy sobie. (Szczegóły dot. analizy kolorystycznej znajdziesz tutaj).

Podczas konsultacji stylistycznej otrzymasz również cenne wskazówki dotyczące fryzury i makijażu, doboru dodatków, a także wskazówki związane z wyborem tkanin: ich składu i pielęgnacji oraz listę polecanych przeze mnie sklepów dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dodatkowo wspólnie poszukamy Twojego wyróżnika i na jego podstawie budujemy Twój styl.

Po spotkaniu (w ciągu 24 h) oprócz Osobistego Przewodnika Stylu otrzymasz również indywidualnie dla Ciebie skomponowane zestawy z aktywnymi linkami do sklepów – w Twoim rozmiarze, w Twoim kolorze i w Twoim wspaniałym stylu! Do noszenia na co dzień, nie od święta 🙂 w których będziesz czuła się jak 1000000 $ i wokół których będziesz mogła zbudować resztę swojej szafy.

To jeszcze nie koniec! Przez 30 dni od naszego spotkania możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji on-line. Cokolwiek Ci przyjdzie do głowy, pytania wątpliwości, konsultacje zakupowe – jestem do dyspozycji 24/h.

Co zyskasz dzięki konsultacji stylistycznej?

  • fantastyczny wygląd – kolory i fasony dobrane pod kątem Twojej figury i typu urody, które sprawią, że zawsze będziesz wyglądać wspaniale,
  • świetną bazę do zbudowania swojej garderoby
  • masę inspiracji i chęci do zmian,
  • ogromną pewność siebie – ponieważ odpowiednio dobrane ubranie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie,
  • czas – koniec z błądzeniem po niewłaściwych kolorach i fasonach. Od dziś Twoja szafa będzie Cię inspirować i cieszyć, a nie frustrować i nudzić!
  • radość życia!

Skontaktuj się ze mną

close

Miło Cię widzieć 👋

Dołącz do darmowego programu „Potrzebujesz zmian? Zacznij od szafy!”. Zostaw mi swój adres mejlowy i wspólnie zróbmy przegląd Twojej szafy!

Jeśli masz wątpliwości czy to jest dla Ciebie - napisz do mnie - chętnie je rozwieję! Pamiętaj też, że możesz się wypisać w każdym momencie.

We don’t spam! Read our [link]privacy policy[/link] for more info.