Jak wygląda konsultacja stylistyczna?

Konsultacja stylistyczna to dwugodzinne spotkanie, podczas którego m.in. precyzyjnie przeanalizujemy Twoją sylwetkę. Dowiesz się dokładnie, jak dobierać stylizacje z zachowaniem proporcji, jak podkreślać atuty swojej sylwetki. Zyskasz również umiejętność skutecznego maskowania mankamentów – a raczej przekształcania je w walory. Otrzymasz własny przewodnik po fasonach z przykładami ubrań odpowiednich dla Twojej figury oraz gotowych stylizacji (w formie PDF). Następnym razem, kiedy wybierzesz się na zakupy, będziesz czuć się pewniej, wiedząc dokładnie, czego potrzebujesz!

Możemy spotkać się w centrum handlowym i przeznaczyć część czasu na przejście po wybranych sklepach. Dokładnie tak, jak podczas wspólnych zakupów, zaprezentuję Ci kilka zestawów ubrań, które uznam za idealne dla Ciebie. Będziesz mogła zobaczyć w rzeczywistości to, o czym wcześniej rozmawiałyśmy. Oczywiście nie musisz nic kupować!

Konsultacja stylistyczna – co jeszcze zrobimy?

Określimy Twój typ kolorystyczny (jeden z 4), dzięki czemu będziesz pewniej i chętniej sięgać po kolory. Otrzymasz ode mnie piękną paletę swoich kolorów, którą będziesz mogła mieć zawsze przy sobie. (Szczegóły dot. analizy kolorystycznej znajdziesz tutaj).

Podczas konsultacji stylistycznej otrzymasz również cenne wskazówki dotyczące fryzury i makijażu, doboru dodatków, a także wskazówki związane z wyborem tkanin: ich składu i pielęgnacji oraz listę polecanych przeze mnie sklepów dopasowaną do Twoich potrzeb.

Co zyskujesz?

  • fantastyczny wygląd – kolory i fasony dobrane pod kątem Twojej figury i typu urody, które sprawią, że zawsze będziesz wyglądać wspaniale,
  • pewność siebie – ponieważ odpowiednio dobrane ubranie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie,
  • czas – koniec z błądzeniem po niewłaściwych kolorach i fasonach. Od dziś Twoja szafa będzie Cię inspirować i cieszyć, a nie frustrować i nudzić!

Chcesz być bardziej świadoma siebie? Skontaktuj się ze mną