Co to jest analiza kolorystyczna?

Analiza kolorystyczna to fantastyczna 2-godzinna sesja, podczas której określimy Twój typ kolorystyczny (jeden z 12) i odkryjemy kolory, które najpiękniej podkreślają Twoją urodę. Wykorzystamy do tego ponad 60 profesjonalnych chust i ramy kolorystyczne, apaszki i inne narzędzia kolorysty. Na koniec otrzymasz akcesoria: indywidualną paletę formie A4 do przyczepienia w szafie oraz karnet kolorystyczny w postaci wachlarza „do torebki” – który już zawsze będziesz mogła mieć przy sobie.

Właściwie dobrane kolory ubrań, dodatków, włosów i makijażu nie tylko wpływają na nasz wygląd, ale również samopoczucie. Nauczę Cię jak stosować zasadę Powerfull dressing na co dzień – nie tylko przy specjalnych okazjach.

Analiza kolorystyczna – co zyskujesz?

  • poznasz swój typ kolorystyczny,
  • pięknie podkreślisz urodę odpowiednimi kolorami,
  • spersonalizowaną paletę kolorów,
  • listę Twoich kolorów „wow”,
  • codzienną dawkę energii,
  • ogromną pewność siebie!

Informacje dodatkowe

Sesja może być przyprowadzona niezależnie lub w połączeniu z przeglądem szafy i zakupami.

Może być również świetnym sposobem uatrakcyjnienia spotkania grupy przyjaciółek.

Nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie? Skontaktuj się ze mną – odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję Twoje wątpliwości.

close

Miło Cię widzieć 👋

Dołącz do darmowego programu „Potrzebujesz zmian? Zacznij od szafy!”. Zostaw mi swój adres mejlowy i wspólnie zróbmy przegląd Twojej szafy!

Jeśli masz wątpliwości czy to jest dla Ciebie - napisz do mnie - chętnie je rozwieję! Pamiętaj też, że możesz się wypisać w każdym momencie.

We don’t spam! Read our [link]privacy policy[/link] for more info.