Czym jest Style Coaching?

Style Coaching oddaje magiczną istotę doradztwa wizerunkowego i stylizacji, łącząc je z mocą transformacyjnych metod i narzędzi life coachingu. To holistyczny proces traktujący człowieka jako całość.

Zazwyczaj pierwsze skojarzenia przywodzą na myśl „tylko” wygląd zewnętrzny. Przychodzą do głowy takie pojęcia jak analiza sylwetki, analiza kolorystyczna, przegląd szafy czy zakupy. Jednak łącząc i przeplatając te wszystkie elementy, odkrywamy głębsze warstwy, badając, jak wygląd zewnętrzny wpływa na nie tylko na to jak odbiera nas świat, ale także, a raczej przede wszystkim na naszą pewność siebie, entuzjazm i wszystkie inne emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Kim jest Style Coach?

Style Coach to profesjonalnie wyszkolona osoba, która pomaga innym wydobywać i podkreślać wewnętrzne piękno oraz wygląd zewnętrzny tak, by wszystko współgrało z osobowością.

Co zyskujesz dzięki spotkaniu ze Style Coachem?

  • pewność siebie – idealnie dopasowane do Ciebie ubrania wpływają na Twoją wewnętrzną siłę,
  • czas – już nie musisz marnować czasu na poszukiwanie odpowiednich ubrań, fasonów i kolorów, gdyż wszystko Ci pokażę i nauczę,
  • pieniądze – już nigdy więcej nie kupisz nieodpowiednich dla siebie ubrań, ponieważ będziesz inwestować tylko w to, w czym czujesz się i wyglądasz bosko.

Zmiana wizerunku naprawdę może być pierwszym krokiem do znacznie większych zmian!

Czego dziś potrzebujesz?

Jeśli masz wątpliwości, co wybrać – zapraszam do kontaktu!


Analiza kolorystyczna
Konsultacja stylistyczna
Przegląd szafy
Zakupy
Metamorfozy
close

Miło Cię widzieć 👋

Dołącz do darmowego programu „Potrzebujesz zmian? Zacznij od szafy!”. Zostaw mi swój adres mejlowy i wspólnie zróbmy przegląd Twojej szafy!

Jeśli masz wątpliwości czy to jest dla Ciebie - napisz do mnie - chętnie je rozwieję! Pamiętaj też, że możesz się wypisać w każdym momencie.

We don’t spam! Read our [link]privacy policy[/link] for more info.