Skip to main content

Co to jest personal shopping [zakupy ze stylistką]?

Personal shopping (zakupy ze stylistką) to coś, czego powinien doświadczyć każdy, kto wzdryga się na samą myśl o tym, że musi pójść na zakupy i kupić coś do ubrania – “Galeria handlowa?? Tylko nie to!!”

Personal shopping to czysta przyjemność zakupów. To świetnie zainwestowany czas i pieniądze. Skorzystaj z pomocy osobistej stylistki – dokładnie tak samo, jak z bolącym zębem oddajesz się w ręce dentysty – powierz zakupy swojej garderoby specjalistce.

Dlaczego warto skorzystać z usługi personal shopping [zakupy ze stylistką]?

Wrocław daje niezliczone możliwości zakupowe. Wroclavia, Magnolia park czy Renoma to tylko przykłady, w których znajdziesz nie tylko najbardziej znane marki, ale także – albo raczej przede wszystkim – butiki wspaniałych wrocławskich projektantów.

W tym niebywałym labiryncie przejść, ulic i centrów handlowych można chodzić godzinami, zachwycać się, kupować – i zatracać się, ponieważ oferta jest po prostu gigantyczna.

Jako Twoja Style Coach pomogę Ci się odnaleźć w tym gąszczu, aby zakupy we Wrocławiu były wspaniałym i przyjemnym dla Ciebie doświadczeniem.

Co jeszcze mogę Ci zaoferować w ramach personal shoppingu?

Twoim marzeniem jest poznać konkretnego projektanta i spotkać się z nim w jego atelier? A może potrzebujesz idealnie skrojonej i uszytej na miarę koszuli dyskretnie ozdobionej Twoimi własnymi inicjałami? Albo marzysz o uszytych specjalnie dla Ciebie butach? A po tym wszystkim chciałbyś wyciągnąć nogi i zrelaksować się w grocie solnej?

Zakupy we Wrocławiu mogą być niezapomnianym przeżyciem, jeśli znasz właściwe adresy. Możemy wybrać się też na wspólne zakupy do Berlina, Krakowa lub Warszawy. Wszystko zależy od Ciebie!

Personal shopping – nie z Tobą, a dla Ciebie

Jeśli naprawdę nie masz czasu lub po prostu ochoty na chodzenie po sklepach, to zrobię to za Ciebie. Dostarczę gotowe zestawy pod wskazany adres – do hotelu, biura lub mieszkania. Zatrzymujesz tylko to, co Ci się podoba, reszta wraca do sklepu.

Co możesz zyskać dzięki personal shopping [zakupom ze stylistką]?

  • czas – wybieramy sklepy zgodne z Twoimi preferencjami i budżetem, nie błądzisz niepotrzebnie po niewłaściwych. Albo po prostu robię zakupy za Ciebie!
  • unikatowe zestawy – stworzone specjalnie dla Ciebie,
  • spełnienie marzeń – o dobrze zorganizowanej szafie, idealnych butach, koszuli uszytej na miarę czy sukience.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną