Guest Management jest dla Ciebie…

…jeśli chcesz zobaczyć i odkryć Wrocław, ale interesuje Cię coś innego niż znajdujesz w tradycyjnych przewodnikach. Może jest to konkretna dzielnica, może miejscowe browary, a może zakupy w innym miejscu niż galerie handlowe? Zabiorę Cię w ekscytującą podróż odkrywczą, dopasowaną do twoich życzeń i zainteresowań. Pozwól sobie doświadczyć, czym jest Guest Management!

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Jako Twój Guest Manager odbiorę cię z lotniska, dworca kolejowego lub z hotelu. Na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu pokażę Ci Wrocław – miasto stu mostów i krasnali, od jego najpiękniejszej strony: tętniącego życiem starego miasta, uroczego i tajemniczego Ostrowa Tumskiego, albo panoramy ponad dachami kamienic. Jak myślisz? Co chcesz dziś odkryć?

A może szukasz ekskluzywnej restauracji z widokiem na Odrę, idealnego prezentu, nowej koszuli, najlepszego w mieście fryzjera, kosmetyczki lub masażysty? Z przyjemnością zorganizuję to dla Ciebie!

Guest Management to świetna opcja, bez względu na to czy chcesz zaskoczyć partnera biznesowego czy bliską Ci osobę.

Co zyskujesz dzięki zwiedzaniu ze swoją Osobistą Asystentką?

  • czas – nie błąkasz się bez celu, nie musisz się zastanawiać, szukać, jak z jednego punktu dostać się do innego czy dobrej restauracji w okolicy, w której akurat przebywasz, ponieważ tymi wszystkimi sprawami zajmuję się ja – Twój Guest Manager,
  • pieniądze – dzięki mnie już nigdy nie zapłacisz za coś, co Ci nie smakowało ani nie trafisz do przypadkowego fryzjera,
  • w pełni spersonalizowany plan zwiedzania Wrocławia – nikt przed Tobą ani po Tobie nie będzie miał dokładnie tego samego planu zwiedzania. Każdy przecież jest wyjątkowy i zasługuje na coś wyjątkowego.

Ciekawy szczegółów?

Zapraszam do kontaktu.