Planujesz podróż do Wrocławia? A może jesteś już na miejscu? Chciałbyś doświadczyć czegoś wyjątkowego – dopasowanego do Twoich zainteresowań i oczekiwań?

Mogę Ci pomóc:

Jako Guest Manager we Wrocławiu, oferuję osobom prywatnym, podróżującym w interesach i firmom ekskluzywne, indywidualne usługi we Wrocławiu i okolicach:

Odkryj Wrocław na swój własny sposób – trasę zwiedzania przygotuję specjalnie dla Ciebie.

Odkryj radość zakupów w mieście – personal shopping we Wrocławiu – ze swoją osobistą Stylistką & Style CoachTM. Nie masz czasu na chodzenie po sklepach? Wybiorę dla Ciebie odpowiednie zestawy i dostarczę pod wskazany adres.

Doradztwo wizerunkowe & style coaching to nie tylko wspólne zakupy. Style CoachingTM to magiczne połączenie doradztwa wizerunkowego z mocą transformacyjnych metod i narzędzi life coachingu. To holistyczny proces, dzięki któremu odzyskasz pewność siebie i poczujesz się wspaniale we własnej skórze.

A może szukasz ekskluzywnej restauracji z widokiem na Odrę, idealnego prezentu, najlepszego w mieście fryzjera, kosmetyczki lub masażysty? Z przyjemnością zorganizuję to dla Ciebie.

Dla firm oferuję specjalne usługi: niespodzianki i atrakcje dla lojalnych klientów, spotkania motywacyjne i teambildingowe dla pracowników, a także szkolenia z zakresu dress codu i etykiety w biznesie.

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu!