Skip to main content
0

Style Design to proces, który łączy narzędzia z zakresu life coachingu, psychologii i mindfulness z przemianą wizerunkową.

W tym procesie zmiana Twojego wizerunku jest ostatnim etapem naszej współpracy. Bo aby przemiana była trwała, musi wyjść z Twojego wnętrza. Nie będziesz gotowa ubierać się inaczej niż do tej pory, jeśli wciąż będziesz myślała o sobie, że jesteś niewystarczająca: zbyt chuda, zbyt gruba, masz grube łydki czy szerokie ramiona. Albo, że szkoda Ci na ubrania (i siebie) kasy.  Przyglądamy się Twoim wartościom, wewnętrznym narracjom, celom i marzeniom. Dopiero z uporządkowanym wnętrzem możemy przejść do porządkowania szafy – bo dopiero wtedy naprawdę wiesz kim jesteś i czego chcesz.

Żebyś mogła ubierać się tak, jak naprawdę chcesz – musisz patrzeć na siebie jak na tych, których kochasz bezwarunkowo.

Zmiana wizerunku może być pierwszym krokiem do dalszych zmian. Dzięki niemu możemy dojść dokładnie tam, gdzie chcemy. Ubrania mają moc - mogą dać nam pewność siebie, zmotywować do działania, sprawić, że staniemy się tym, kim chcemy być.

Jesteś gotowa by zrzucić nie swoje ubrania i ubierać się tak, jak podpowiada Ci serce? Kluczem do sukcesu jest zbudowanie silnej relacji z samą sobą i zaufania do siebie oraz przejęcie kontroli nad własnym życiem. Współpraca ze mną uświadomi Ci, że ta zmiana jest możliwa. Mało tego! Nie musi być trudna! A po naszej współpracy Twoja szafa już nigdy nie zacznie żyć własnym życiem.

3900,00 Kup teraz

Dlaczego możesz mi zaufać?

1000+

przeprowadzonych analiz kolorystycznych

400+

uporządkowanych szaf

10+

lat pracy jako osobista stylistka

Nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną — odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję Twoje wątpliwości.

+48 519 552 719
paulina.lotecka@gmail.com