Skip to main content
0

Coaching stylu

Każda z nas ma styl. On może być trochę zakopany, przykryty warstwą „nie naszych” ubrań – prezentów od mamy, siostry, ciotki. Ale każda z nas go ma, musimy go tylko odkopać, sprecyzować, albo nawet zaprojektować na nowo.

Wyobraź sobie siebie pełną energii, myślącą lekko, czującą się swobodnie w każdej sytuacji. Wyobraź sobie, że przejmujesz kontrolę nad swoim życiem: znasz siebie i swoje potrzeby, umiesz je komunikować, a Twój wizerunek jest nieprzypadkowy i odzwierciedla Twoją duszę.

Tymczasem czujesz, że coś w Twoim życiu nie do końca się zgadza. Utknęłaś w jakimś miejscu i nie wiesz jak i w którą stronę iść dalej.

Zmiana wizerunku może być pierwszym krokiem do dalszych zmian. Dzięki niemu możemy dojść dokładnie tam, gdzie chcemy. Ubrania mają moc - mogą dać nam pewność siebie, zmotywować do działania, sprawić, że staniemy się tym, kim chcemy być.

Coaching stylu to głęboka transformacja, która łączy narzędzia z zakresu life coachingu, psychologii i mindfulness z przemianą wizerunkową.

To metoda, która zakłada, że aby przemiana była trwała, musi łączyć przemianę wnętrza i zewnętrza. Zaglądamy więc w głąb,  przyglądamy się wartościom, wewnętrznym narracjom, celom i marzeniom. Dopiero z uporządkowanym wnętrzem możemy przejść do porządkowania szafy – bo dopiero wtedy naprawdę wiesz kim jesteś i czego chcesz.

Zaprojektujmy Twój styl

Jeśli masz szafę pełną ubrań, ale ich nie lubisz, jeśli chciałabyś odkryć swój własny, unikatowy styl, ale nie wiesz od czego zacząć – zadzwoń! Tel. 519 552 719

Cena za 3 spotkania 800 zł. 

Spotykamy się online. Każde spotkanie trwa ok 1,5 h.

800,00 Kup teraz

Dlaczego możesz mi zaufać?

1000+

przeprowadzonych analiz kolorystycznych

400+

uporządkowanych szaf

10+

lat pracy jako osobista stylistka

Nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną — odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję Twoje wątpliwości.

+48 519 552 719
paulina.lotecka@gmail.com