Skip to main content
0

Spotkałam ostatnio dawno niewidzianych znajomych. Wiedzieli mniej więcej czym się zajmuję, ale temat wydał im się bardzo interesujący i wywiązała się ciekawa dyskusja. Zaskoczyli mnie jednak w pewnym momencie gdy stwierdzili „twoi klienci muszą być bardzo zamożni!”. Dla kogo jest więc osobista stylistka?

Czy moi klienci to tylko ludzie zamożni? Nic bardziej mylnego! Oczywiście moje usługi to usługi premium, ale staram się je konstruować tak, by były dostępne dla wszystkich, dla których wygląd i samopoczucie są ważne. Powiem więcej! Zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą bezmyślnie wydawać pieniędzy na impulsywne zakupy, niezależnie od statusu. Dla tych, którzy mają ograniczone miejsce i nie mogą (i nie chcą!) sobie pozwolić na przepełnioną i niefunkcjonalną szafę. Dla tych, którzy nie chcą kupować ubrań niedopasowanych do siebie i swoich codziennych potrzeb. Jako style coach, łączę w swojej pracy umiejętności i wiedzę z zakresu stylizacji oraz coachingu pewnosci siebie, dzięki czemu zmiana, która następuje w moich Klientach i ich szafach jest trwalsza i pełniejsza.

Kto jeszcze korzysta z usług osobistej stylistki?

Osoby, które po prostu nie mają wiedzy o ubraniach lub zmagają się z własnym stylem: osobista stylistka może udzielić wskazówek w zakresie doboru odzieży i akcesoriów – do stylu, stylu życia, sylwetki, typu urody… w końcu poczujesz, że rozkwitasz! Wszystko po to, by świetnie czuć się z samą sobą na co dzień, a nie tylko od święta ♥

Specjaliści i dyrektorzy, osoby zajmujące wysokie stanowiska. Osobista stylistka pomoże opracować stategię stylu, zapewni dopracowany i odpowiedni wizerunek w miejscu pracy, konferencjach lub na imprezach biznesowych, nawet takich jak Christmas Party. (O imprezach świątecznych możesz przeczytać tutaj.)

Osoby przechodzące znaczącą zmianę życiową: niezależnie od tego, czy rozpoczynają nową pracę, przechodzą przez rozstanie, rozwód, czy doświadczają poważnej utraty wagi. Osobista stylistka może pomóc dopracować ich styl, aby odzwierciedlić nowe okoliczności i poprawić ich wizerunek. Polubić się w nowej roli, zaprzyjaźnić z odbiciem w lustrze, oczyścić z przyzwyczajeń, ograniczeń i schematów.

Ci, którzy chcą zaktualizować swoją garderobę: trendy w modzie ewoluują, a osobista stylistka może pomóc w odnowieniu garderoby, dodaniu nowych elementów i pozostaniu na bieżąco z modą i jednocześnie zachować własny styl ♥

Osoby przygotowujące się do wyjątkowego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy jest to ślub, gala, czy ważna impreza towarzyska, osobista stylistka pomoże dobrać idealny strój i dodatki, biorąc pod uwagę temat imprezy, dress code oraz oczywiście indywidualny styl.

Osoby pragnące zdefiniować lub udoskonalić swój osobisty styl: osobista stylistka wesprze w określeniu typu sylwetki, unikalnych preferencji dotyczących stylu i trendów, stworzenia spójnej garderoby i wyrażenia osobowości poprzez wizerunek.

Warto pamiętać, że wizerunek to nie tylko to wygląd, ale i zachowanie. Dlatego w swojej ofercie mam też trening dobrych manier i szkolenia z etykiety w biznesie – z czego szkolę też studentów we Wrocławskiej Wyższej Szkole Bankowej. Jeśli więc chciałbyś nie tylko wyglądać świetnie, ale także czuć się dobrze i swobodnie w każdej – nawet najtrudniejszej sytuacji – zapraszam Cię do kontaktu!

Ważne jest, aby pamiętać, że to tylko kilka przykładów. Tak naprawdę każdy może skorzystać ze spotkania z osobistą stylistką. Już sama analiza kolorystyczna, czyli 2-godzinne spotkanie z kolorami, może natychmiastowo zmienić podejście do własnej szafy i zakupów. Sprawdź szczegóły tutaj.

To, co na siebie wkładacie jest komunikatem – zarówno dla Was samych jak i innych. Niech będzie świadomie zaplanowany, niech będzie dobry!