Skip to main content
0

Analiza kolorystyczna to spotkanie z ekspertem, podczas którego sprawdzimy, które kolory najbardziej pasują do odcienia Twojej skóry, koloru włosów i oczu. Jej celem jest pomoc w odkryciu kolorów, które sprawią, że będziesz wyglądać pięknie i zdrowo, zwiększając Twoją pewność siebie i podkreślając naturalne piękno.

Analiza kolorystyczna to oszczędność!

Znajomość swojego typu kolorystycznego może zaoszczędzić czas i pieniądze: wiedząc, które kolory najbardziej Ci odpowiadają, możesz uporządkować swoją garderobę i uniknąć kupowania ubrań, których nie będziesz nosić.

Po pierwsze – świadomość!

Znajomość swojego typu kolorystycznego może zwiększyć Twoją pewność siebie: wybieranie pasujących do Twojej urody kolorów może sprawić, że poczujesz się pewniej we własnej skórze. Może również pomóc Ci zrobić świetne pierwsze wrażenie. W dzisiejszym świecie świadome kreowanie wizerunku nie jest żadną nowomodą. Jest niezwykle ważną funkcją zarządzania! Odpowiedni wizerunek jest fundamentem zaufania i wiarygodności w biznesie. Ułatwia i wspiera realizację założonych celów i osiąganie pożądanych efektów.

Analiza kolorystyczna- prawdziwa magia

Analiza kolorystyczna może uwydatnić Twoje naturalne cechy: odpowiednie kolory mogą podkreślić  kolor oczu, odcień skóry i kolor włosów. A to może sprawić, że będziesz wyglądać promiennie, zdrowo i atrakcyjnie. Wykorzystamy do tego profesjonalne akcesoria kolorystyczne. Dysponuję ponad 60 kolorami profesjonalnych chust, ramami kolorystycznymi, apaszkami i innymi narzędziami kolorysty. Jeśli masz ochotę, możesz na spotkanie przywieźć swoje ulubione ubrania lub takie, z którymi masz problem. Sprawdzimy jak radzisz sobie w praktyce!

Zakupy staną się łatwe i przyjemne

Analiza kolorystyczna ułatwia też zakupy: gdy wiesz, które kolory najbardziej Ci odpowiadają, kupowanie ubrań i akcesoriów staje się łatwiejsze i przyjemniejsze! Zwłaszcza, że po naszym spotkaniu otrzymasz indywidualne akcesoria kolorystyczne dobrane do Twojej urody. Pierwszym z nich, ulubionym przez moje Klientki, jest wachlarzyk 36-kolorów „do torebki”, który już zawsze będziesz mogła mieć przy sobie. Drugim jest paleta kolorystyczna w formie a4 „do szafy”. Możesz przykleić ją na drzwiach swojej szafy, aby przed włożeniem nowej rzeczy zrobić ostatni „check” 😉

Analiza kolorystyczna pomoże Ci więc zbudować spójną garderobę: trzymając się swojej palety kolorów, możesz stworzyć spójną garderobę, która jest wszechstronna i łatwa w łączeniu poszczególnych elementów ubrań. Wszystkie do siebie pasują!

Analiza kolorystyczna – dla kogo?

Dla każdego, kto chce wyglądać i czuć się pięknie każdego dnia. Może pomóc w dokonywaniu bardziej świadomych wyborów ubraniowych, zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wpłynąć na pewność siebie oraz poczucie własnej wartości.