Skip to main content
0

To jak sama się widzisz jest najważniejsze.”

Style Coach to ktoś więcej, niż tylko osobista stylistka.

Jeśli tak jak ja, jesteś artystyczną duszą, to powiem Ci, że w garderobach moich Klientek dzieje się magia 🙂 natomiast jeśli Twój umysł jest ścisły, to synergia powinna bardziej do Ciebie trafić. Jako Style Coach spróbuję zdjąć z Ciebie Twoją codzienną maskę, dotrzeć do Twojego wewnętrznego ja, i sprawić, byś już tej maski nie musiała zakładać. Innymi słowy: każdy z nas widzi siebie w pewien określony sposób – niekoniecznie zgodny z faktycznym wizerunkiem – czyli tym jak widzą nas osoby postronne. Te dwa wizerunki, mimo, że często bardzo od siebie różne, mają na siebie ogromny wpływ. Ten pierwszy, wewnętrzny, jest dla nas jednak ważniejszy. Pomagam więc moim Klientkom zrzucić maskę, odszukać ich prawdziwe JA wyzwalając osobowość, która rozkwita z pełną mocą, pewnością siebie i samoakceptacją.

Style Coach pomoże Ci zrobić ten pierwszy – najtrudniejszy ! krok w kierunku zmian.

Oczywiście personal shopping, analiza kolorystyczna i przegląd szafy to najpopularniejsze usługi w mojej ofercie. Ale prawda jest taka, że nawet w najlepszych butach i najdroższej sukience nie będziesz wyglądała stylowo i pięknie, jeśli o pewności siebie i poczuciu własnej wartości tylko czytałaś w poradnikach i kolorowych magazynach. Jak masz się czuć dobrze, skoro Twoja mowa ciała zdradza, że chcesz się schować przed całym światem? Jeśli Twoja garderoba jest chaotyczna i sprawia wrażenie jakbyś nie miała dla siebie czasu – nowe buty z czerwoną podeszwą nie dodadzą Ci stylu. Style coaching pomaga ustanowić i osiągnąć cele, nie tylko w kwestii samego wyglądu, ale także przekonań, które definiują relacje z samym sobą.

Dla kogo zatem jest style coaching? Dla każdego, kto potrzebuje zmiany, znalezienia wyjścia z rutyny życia codziennego. Dla każdego, kto chce wyglądać i czuć się lepiej we własnej skórze (a ubrania to przecież nasza druga skóra). W końcu – dla każdego, kto chce doskonalić swoją markę osobistą.